Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Środa 10 marca 2010 
    

Pyra od Roccat


Autor: Wedelek | źródło: Roccat | 21:03
(1)
Firma Roccat zaprezentowała nową myszkę przeznaczoną dla graczy, ze szczególną dedykacją dla tych, którzy do tego celu używają swoich laptopów. Nowość zwie się „Pyra”, choć zupełnie naszych pyr nie przypomina:). Urządzenie zostało wyposażone w sensor Montion Blue-Optic z maksymalną rozdzielczością 1600dpi i akceleracją 30Gs.Producent zapewnił łatwy dostęp do sporej ilości makr, które mogą być przypisane do jednego z 6-ciu przycisków, które dzięki funkcji EasyShift [+] zapewniają funkcjonalność jak w przypadku nawet 12-tu. Gryzoń standardowo do komunikacji wykorzystuje technologię bezprzewodową 2.4GHz z próbkowaniem 1000Hz i czasem reakcji 1ms. W przypadkach niespodziewanego rozładowania baterii, o której stanie informuje specjalna dioda użytkownikowi przychodzi w sukurs dodawany przez producenta kabel USB. Dzięki takiemu rozwiązaniu żaden gracz nie powinien zostać pozbawiony możliwości korzystania z myszy podczas grania.

Nowy Roccat charakteryzuje się wymiarami 9.5cm x 6cm i waży 90g. Dodawany przez producenta odbiornik jest typu "włóż i zapomnij". Produkt powinien pojawić się na półkach sklepowych już w przyszłym miesiącu.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Jako,że (autor: Rybol | data: 11/03/10 | godz.: 14:11)
    urodziłem się w Poznaniu, ta myszka jest dla mnie :D

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.