Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Wtorek 30 marca 2010 
    

Nowa wersja Frapsa


Autor: Wedelek | źródło: Fraps.com | 07:34
(1)
W sieci pojawiła się nowa wersja popularnego oprogramowania mierzącego wydajność kart graficznych podczas gry. Mowa oczywiście o programie FRAPS, który doczekał się wersji 3.2.0. W oprogramowaniu oprócz licznych optymalizacji w nagrywaniu krótkich filmików z gier pojawiła się również poprawna współpraca z grami zbudowanymi w oparciu na API Microsoftu w wersji 10 i 11. Nowa wersja pozwala również na wyłączenie funkcji stereoskopowej w przypadku gier obsługujących technologię Nvidia 3DVision podczas nagrywania video z naszej ulubionej produkcji. Użytkownicy zarejestrowani będą również mieli możliwość zaprogramowania pętli stale nagrywających postępy w rozgrywce w 30 sekundowych materiałach. Fraps działa poprawnie na procesorach klasy Pentium 3 i nowszych oraz na kartach graficznych zarówno AMD jak i Nvidia.

Program można pobrać ze strony Fraps.com dla systemów Windows 2000, XP, 2003, Vista oraz Windows 7.


 


    
K O M E N T A R Z E
    

  1. ...API Microsoftu w wersji 10 i 11 (autor: none | data: 30/03/10 | godz.: 22:24)
    czy autor wogole wie o czym pisze? Microsoft udostepnia setki API... Moze zamiast sie silic na yntelygencyje poprostu napisac DirectX???

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.