Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Poniedziałek 12 kwietnia 2010 
    

Asus EeeKeyboard jeszce w tym miesiącu


Autor: Wedelek | źródło: Tech Connect | 08:11
Firma Asus zapewniła opinię publiczną, że jej nietypowy projekt będący fuzją klawiatury komputerowej i komputera z małym wyświetlaczem LCD trafi do sprzedaży w USA jeszcze w tym miesiącu. EeeKeyboard z wyglądu przypomina wyglądem typową klawiaturę z „doczepionym” 5-calowym ekranem dotykowym typu pojemnościowego z boku o rozdzielczości natywnej 800x480 pikseli. Pod względem specyfikacji technicznej urządzenie nie odbiega wydajnością od typowego netbooka i obejmuje procesor Intel Atom 1.6 GHz wspierany przez 1GB pamięci RAM oraz IGP GMA 950. Dane są zapisywane na dysku SSD o pojemności 16GB lub 32GB.

Pozostałe elementy specyfikacji technicznej to moduły Gigabit Ethernet, WiFi 802.11 b/g/n oraz Bluetooth. Produkt dysponuje trzema portami USB, D-Sub, HDMI oraz wyjściem do podłączania zewnętrznej anteny Ultra-Wideband. Producent zapewnia że jego EeeKeyboard może pracować na zasilaniu bateryjnym przez maksymalnie 4 godziny. Spodziewana cena urządzenia będzie wynosić od 500-600 dolarów.
 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.