Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Wtorek 13 kwietnia 2010 
    

Powerstick, ładowarka i 8GB pamięć flash w jednym


Autor: EmDżej | źródło: TechFresh | 10:03
(1)
Kanadyjska firma EcoSol wprowadza na rynek Powerstick, akcesorium łączące w sobie zalety pamięci flash oraz ładowarki w jednym. Za pomocą Powersticka i odpowiedniego adaptera jest możliwość naładowania telefonu komórkowego, odtwarzacza MP3/MP4 czy też cyfrowego aparatu fotograficznego. urządzenie zostało wyposażone w pamięć flash o pojemności 8GB, dzięki czemu może służyć jako magazyn danych. Ponadto wbudowany akumulator litowo-jonowy wraz ze zintegrowanym wskaźnikiem stopnia naładowania umożliwia doładowanie posiadanych przez nas urządzeń w sytuacji, gdy mamy utrudniony dostęp do źródeł zasilania.

Powerstick charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami: 24 x 105 x 15 mm. W celu podtrzymania pracy urządzenia elektronicznego, zasilając go energią Powersticka, trzeba podłączyć je za pomocą odpowiedniej przejściówki z drugiej strony urządzenia. Producent dołącza do zestawu przejściówki do ładowania: urządzeń Apple, urządzeń Sony Ericsson, urządzeń LG, urządzeń Samsung, urządzeń Nokia, urządzeń Palm Treo, mini oraz microUSB. Produkt dostępny jest w sześciu wersjach kolorystycznych (czarnej, żółtej, czerwonej, różowej, niebieskiej oraz fioletowej) w cenie nie przekraczającej 100 dolarów.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Pamietam.. (autor: Bart Simpson | data: 15/04/10 | godz.: 21:45)
    ..jak byla kiedys mowa o ustandaryzowaniu formatu wtyczek dla telefonow roznych producentow. Byla to swietna idea, ale widac, ze sprawa przycichla, a szkoda.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.