Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Wtorek 27 kwietnia 2010 
    

Nowy blok wodny od Swiftek


Autor: Wedelek | źródło: Tech Power Up | 20:25
Firma Swiftech zaprezentowała następcę swojego bloku wodnego MCW60 przeznaczonego do montażu na kartach graficznych. Sukcesor został oznaczony jako MCW80 i jest to uniwersalny produkt chłodzący najmocniejsze GPU zarówno kart Nvidia jak i AMD, ale tylko tych najnowszych. Produkt może więc w sposób pasywny ochłodzić zarówno Radeony z serii HD 58xx i 59xx oraz GeForce GTX 4xx i charakteryzuje się wymiarami 49.6 x 49.6 x 32.2 mm, wagą 141 g i niskim profilem.

Producent zachwala wydajność swojego bloku wodnego która została osiągnięta dzięki zastosowaniu technologii Diamond Pin Matrix i szczelność uszczelek typu O-ring. Swiftech nie zapomniał również o ładnym wyglądzie bloku wodnego w komputerach z "oknem" i miedzianą podstawkę pokrył z zewnątrz czarnym, odpornym na pęknięcia materiałem. Nowość jest już dostępna w sprzedaży w USA w cenie $56.95, natomiast już wkrótce do sklepów trafi specjalny zestaw montażowy dla Fermi, kosztujący $11.99.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.