Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 21 lutego 2002 
    

Pierwsze Combo Plextora


Autor: DYD | źródło: Alstor | 09:09
Firma Plextor, znany producent nagrywarek CD-RW, rozpoczyna produkcję napędu PlexCombo 20/10/40-12A. Jak nazwa wskazuje, jest to pierwszy w historii Plextora model Combo czyli połączenie nagrywarki CD-RW oraz napędu DVD-ROM. PlexCombo charakteryzuje się następującymi parametrami: nagrywa płyty CD-R z prędkością 20x, a płyty CD-RW z prędkością 10x. Odczyt nośników CD odbywa się z prędkością 40x natomiast płyty DVD odczytywane są z prędkością 12x. Napęd wyposażono w interfejs ATAPI oraz bufor o pojemności 2MB. Napęd PX-320A wyposażono w szereg technologii wspomagających działania użytkownika oraz zwiększających wydajność i komfort pracy:
  • system PoweRec II - ustalający optymalne warunki nagrywania,
  • technologia Burn-Proof - chroniąca przed błędami podczas zapisu płyt
  • funkcja VariRec - debiutująca właśnie w ultraszybkiej nagrywarce PX-W4012TA - umożliwiająca regulację mocy lasera podczas nagrywania muzyki, w celu ograniczenia zniekształceń podczas odtwarzania
Wersja Retail zawiera: napęd PlexCombo 20/10/40-12A, oprogramowanie Nero 5.5+InCD do nagrywania, Plextools, oprogramowanie PowerDVD do odtwarzania filmów na płytach DVD, instrukcję obsługi, kable i akcesoria. Napęd objęty jest dwuletnią gwarancją. PlexCombo pojawi się w naszych sklepach jeszcze w marcu 2002r. Przewidywana cena detaliczna: 1000zł.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.