Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Wtorek 11 maja 2010 
    

Solida obudowa od IKONIK


Autor: Wedelek | źródło: Tech Connect | 07:35
(1)
Firma IKONIK zaprezentowała nową obudowę komputerową w formacie Full Tower przeznaczoną dla fanów masywnych produktów tego typu zapewniających niekwestionowaną stabilność. Model RA 2000 charakteryzuje się wymiarami 220mm x 580mm x 590mm i został wykonany ze stalowych płyt o grubości 1.2mm i siatki pomalowanych zarówno od strony zewnętrznej jak i od wewnątrz na kolor szary lub czarny. Produkt został wyposażony w sześć zatok 5.25-calowych, koszyk na dyski HDD oraz system chłodzenia złożony z czterech wentylatorów.

Dwa z nich o średnicy 140mm zostały umieszczone na tylniej i górnej ściance obudowy, a pozostałe dwa 120mm na froncie produktu. Producent przewidział montaż zasilacza w dolnej części RA 2000 co ma zredukować ilość drgań, a system mocowania podzespołów nie wymaga użycia narzędzi. Ponadto na przedniej ściance znajdziemy panel składający się z przycisków Power i Reset, oraz gniazd eSATA (x1), audio i USB 2.0 (x4). Produkt jest już dostępny w sprzedaży detalicznej u naszych zachodnich sąsiadów w cenie 120 Euro.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. hmm (autor: RuMuN | data: 11/05/10 | godz.: 22:07)
    Fajna obudowa zreszta ich obudowy sa naprawde fajne, jednak nie ma w sklepach, w jednym znalazlem i to pod bandera gigabyte wiec watpie czy to sklep czy sciema.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.