Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Czwartek 13 maja 2010 
    

Kolejna obudowa od LianLi


Autor: Wedelek | źródło: Tech Power Up | 18:58
(2)
Producent niemal elitarnych produktów, jakimi są obudowy komputerowe - firma Lian Li zaprezentowała kolejny model oznaczony jako PC-B25S. Nowość jest spadkobiercą PC-B25 i charakteryzuje się wymiarami 210mm x 545mm x 497mm i wagą 7,2 kilograma, a więc jest to obudowa typu midi-tower. Producent zadbał o redukcję hałasu jaki wydobywa się z podzespołów komputerowych pokrywając aluminiowe ścianki matą wyciszającą z pianki oraz dodając w zestawie gumowe podkładki antywibracyjne przeznaczone dla dysków i napędów optycznych.

Produkt został wyposażony w trzy zewnętrzne zatoki 5,25-calaowe, sześć wewnętrznych 3,5-calowycha na górnej ściance umieszczono zestaw wejść/wyjść złożony z portu eSATA, dwóch USB 3.0 i dwóch audio. Obudowa pozwala na zamocowanie płyt głównych w formatach ATX i Micro-ATX z podłączonymi maksymalnie 8-mioma kartami rozszerzeń za pośrednictwem złącz PCI, natomiast zasilacz jest montowany w dolnej części. Montaż wszystkich podzespołów nie wymaga użycia narzędzi, a o zachowanie niskiej temperatury dbają cztery wentylatory. Są to140-milimetrowy u góry, dwa o średnicy 120-milimetrów z przodu i trzeci o identycznych wymiarach z tyłu. PC-B25S w czarnej kolorystyce trafi do psrzedaży pod koniec miesiąca w cenie 289 dolarów netto. 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. wyglada na niedokonczony produkt, (autor: Tummi | data: 14/05/10 | godz.: 09:41)
    albo ksiegowi poskapili na czarna farbe do pomalowania wnetrza. Szkoda.

    T.


  2. @up (autor: 5eba | data: 14/05/10 | godz.: 12:13)
    to ze w srodku nie bylo pozaru to akurat plus dla LianLi
    nie kazdy jest fanem szczeniackiego wies-tuningu ^^


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.