Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Piątek 22 lutego 2002 
    

Napisy.TVM.pl znowu nadają...


Autor: DYD | źródło: ICQ | 09:45
Właśnie dostałem informację od ekipy w składzie DaNTe, BSCooL & PIvO, że ich popularna i wartościowa witryna Napisy.TVM.pl znów jest on-line i działa pełną parą! Redakcja TPC życzy chłopakom z TVM.pl wysokich transferów i dużej widowni, ale widząc zapotrzebowanie na "napisy" z tym drugim nie powinno być kłopotu... Poniżej info w tej sprawie, check it out:
"Po dwóch miesiącach przerwy i pracy nad nowym oprogramowaniem ponownie uruchomiona została strona z napisami do filmów www.napisy.tvm.pl teraz dostępna także pod adresem www.napisy.info. To wyjątkowy projekt ponieważ stronę tworzą czytelnicy udostępniając swoje, niejednokrotnie bardzo ciekawe i nowatorskie, tłumaczenia filmów. Stworzona w ten sposób baza ma szansę stać się największą w Polsce, co w połączeniu z wygodnym i przejrzystym interfacem, wydajnym systemem katalogowania oraz szybką wyszukiwarką daje przepis na stronę którą trzeba odwiedzić :)"
 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.