Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Czwartek 20 maja 2010 
    

Blok wodny EVGA dla kart GeForce GTX 470


Autor: Zbyszek | źródło: TechPowerUp | 13:55
(2)
EVGA rozpoczyna sprzedaż bloku wodnego, pozwalającego na chłodzenie kart GeForce GTX 470 za pomocą cieczy. Blok zbudowany jest z chromowanej galwanicznie miedzi o wysokim stopniu czystości i dzięki zastosowaniu dodatkowych radiatorów połączonych z blokiem za pomocą ciepłowodów może odbierać ciepło ze wszystkich nagrzewających się elementów kart. Wnętrze bloku wypełnia matryca gęsto ułożonych pinów o średnicy 0,6 milimetra. Producent zapewnia o wysokiej wydajności swojego produktu, który ma znacząco zredukować temperaturę kart GeForce GTX 470 i pozwolić na komfortowe podkręcanie. Sugerowana cena detaliczna wynosi 139 USD.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Na Fermi więcej bloczków niż zakupionych kart (autor: Qjanusz | data: 20/05/10 | godz.: 15:26)
    :-)

  2. Ten trajkot na NVIDIE niepotrzebny, nie jest taka zła!!!! (autor: doktornvidia | data: 21/05/10 | godz.: 12:39)
    Ten chip ogromny to trza chłodzić . Wszyscy jada na Fermi tylko jakoś ci co zakupili gęby mają zadowolone . Ati też się topi i wyje tego nie da sie uniknąć w topowych kartach bo wszyscy producenci wykręcą zegary na ile się da a jak komuś hałas przeszkadza polecam EVGA z chłodzeniem właśnie wodnym , wydajnie cicho bezpiecznie dla GPU.
    Jak ktoś nie potrzebuje az takiej wydajności albo nei ma kasy kupi sobie albo starą nvidię albo słabą ATI z nowej serii 5xxx z dolnej półki i tyle . Fakt jest taki że NVIDIA zrobiła najwydajniejsze GPU i niech mu tu nie sadzą farmazonów ci co mówią o kilku klatkach bo za jak tylko włączymy teselację na maxa to ATI ma pokaz slajdów, o 5970 też nie gadajcie bo to karta 2xGPU a co za tym idzie mikro przycięcia i wszelkie inne wady cross-fire czy sli i tego typu kart zarówno nvidii jak i ATI no ale serwis twoje pici ma sklep reaktor więc jak wszedłem do tego sklepu to tylko nasłuchałem się steku bzdur o NVidii ( na półkach mieli sporo ATI nie wiem nikt nie kupował ??) wszyscy chwalą to co chcą sprzedać i pewnie połowa tego forum albo i więcej to sprzedawcy tego właśnie sklepu.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.