Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Czwartek 20 maja 2010 
    

Prognozy sprzedaży tabletów do 2014


Autor: Zbyszek | źródło: TechConnect | 18:02
(2)
Zdaniem instytutu IDC w 2010 roku sprzedanych zostanie około 7,6 miliona mobilnych tabletów. To bardzo niewiele - dla przykładu w 2009 roku sprzedano blisko 40 milionów netbooków, kilkakrotnie więcej laptopów i ponad miliard telefonów komórkowych, jednak sprzedaż tabletów będzie rosnąć w lawinowym tempie. Według IDC przeciętny roczny wzrost sprzedaży kształtował będzie się na poziomie 57,4%, a w 2014 roku do odbiorców na całym świecie trafi już około 46 milionów tabletów. Najbardziej popularne będą poręcze modele z multidotykowymi ekranami o wielkości do 10-11 cali. Jednocześnie tablety nie zastąpią całkowicie telefonów komórkowych, laptopów czy netbooków - mają pełnić rolę poręcznego dodatku, przeznaczonego do łączności z Internetem poprzez sieci GSM/UMTS.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. gsm/umts mozna sie udlawic` (autor: coolart | data: 20/05/10 | godz.: 21:35)
    zanim strona sie zaladuje, juz predzej mogli by na GSM-3G

  2. Czyli jeszcze jedno "coś " (autor: doktornvidia | data: 23/05/10 | godz.: 12:46)
    Zaraz zaczną nam wciskać ze bez tego nie będziemy mogli się obejśc. Do jednego mogło by sieto "cos" przydać sprawdzić program tv i komunikacja gdyby nie to ze sie nie przyda a to z powodu takiego że działać to bedzie jak kupa po jagodach to raz a dwa zanim wyręczysz firmę doinstalujac mase dodatków tak by coś zadziałało to juz w Tv nic niebezie lecieć i zrobisz sie również b śpiący. 3 nawet jak jzu wszytskie dodatki doinstalujsz okaże sie ze nie zawsze działąja a po instalacji nowych dodatków okarze sie ze wogóle nie działa . Idzcie sobie szanowni wyciągacze pieniedzy z tym na rybki . Zrobcie coś porządnego a nie uszkodzonego do poporawienia dla progarmisty geniusza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.