Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 27 maja 2010 
    

Nowa obudowa firmy Nox


Autor: Wedelek | źródło: Tech Connect | 13:02
(1)
Firma Nox Xtreme poszerzyła swoją ofertę "opakowań" na podzespoły PC o nowy model obudowy nazwanej jako NX-2 dedykowanej głównie dla graczy. Konstrukcja o wymiarach 470 mm x 190 mm x 433 mm została w wykonana ze stali pomalowanej na kolor czarny zarówno na zewnątrz jak i od wewnątrz a stylistyka produktu jest raczej stonowana. Producent wyposażył swoją obudowę w cztery zewnętrzne zatoki 5.25-cala oraz pięć wewnętrznych, 3.5-calowych w których dyski są montowane bokiem do frontu, co ułatwia ich wymianę. System montażu wszelkich podzespołów odbywa się bez wykorzystania narzędzi, a zasilacz jest montowany w dolnej części co usprawnia system chłodzenia.

Produkt jest sprzedawany z pojedynczym wentylatorem o średnicy 120mm montowanym z tyłu. Na przedniej ściance umieszczono również panel wejść/wyjść na którym znajdziemy trzy złącza USB 2.0 oraz porty audio. Nowa obudowa od Nox jest już dostępna w sprzedaży w wybranych państwach starego kontynentu w cenie około 40 Euro.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. hehe (autor: bezrobotnydarek | data: 27/05/10 | godz.: 14:59)
    porównajcie z Apertech Venator :D

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.