Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Poniedziałek 31 maja 2010 
    

Biostar zgłasza gotowość na Sandy Bridge


Autor: Wedelek | źródło: Tech Connect | 18:20
(2)
Nowa generacja procesorów Sandy Bridge zbliża się powoli (rok 2011), a wraz z nią nowe chipsety montowane w płytach głównych z nowym gniazdem procesora - LGA 1155. Pierwszą z firm, która oficjalnie zadeklaruje swoją gotowość na nadchodzące CPU Intela jest firma Biostar, która podczas targów Computex 2010 zaprezentuje gotowe już produkty. A konkretnie będą to dwie płyty główne należące do serii T przeznaczonej dla entuzjastów, oznaczone numerkami TP67XE oraz TH67XE, które jednoznacznie wskazują an zamontowane w nich chipsety Intel P67 i H67.

Pod względem specyfikacji nowe produkty charakteryzują się również czterema gniazdami dla pamięci RAM typu DDR3, dwoma PCI Express x16 oraz Serial ATA (najprawdopodobniej najszybsza odmiana 6 Gb/s) i eSATA. Ponadto na PCB zamontowano moduły: USB 3.0, sieci przewodowych, HD Audio 7.1 oraz w przypadku chipsetu P67 wyświetlacz diagnostyczny. Model z H67 natomiast wyróżnia się od swojego "brata" obecnością wyjść video: DVI, HDMI, Display Port za których pośrednictwem wyświetlany jest obraz z IGP od Intela.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Sandy Bridge (autor: emu@mailplus.pl | data: 31/05/10 | godz.: 21:44)
    to przedewszystkim oszczęność poboru energii i kolejne powiekszenie przewagi wydajności pojedyńczego rdzenia nad AMD.

  2. Proszę bardzo (autor: Sony Vaio | data: 31/05/10 | godz.: 23:34)
    proc leży gotowy w szufladzie, płyty już w poczekalni, Intel w natarciu. Moc, cisza, oszczędność, amd może sobie kolejna jajka ugotować.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.