Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 16 czerwca 2010 
    

Microsoft zaprasza wybrane osoby na testy SP1


Autor: Wedelek | źródło: Tech Connect | 18:34
(1)
Tuż przed rozpoczęciem publicznych testów pierwszego Service Pack'a dla systemów Windows 7 oraz Windows Server 2008 R2 Microsoft zaprosił grupę testerów do zapoznania się z nowym pakietem w wersji beta. Owo zaproszenie dotyczy grupy użytkowników którzy w przeszłości brali udział w beta testach, a ich uwagi zostały ocenione przez giganta z Redmond jako najbardziej pomocne i trafne. Na szczęście pozostali chętni nie będą musieli zbyt długo czekać, bowiem publiczne testy powinny ruszyć już za kilka dni, a data ich rozpoczęcia została zapowiedziana na koniec bieżącego miesiąca.

Pakiet oprócz dotychczasowych poprawek będzie zawierać optymalizacje związane z zarządzaniem pamięcią i możliwość renderowania grafiki na zdalnych maszynach w przypadku serwerów oraz naprawi problemy występując z działaniem niektórych złączy dźwięku oraz HDMI w przypadku desktopów. Ponadto komputery pracujące z wykorzystaniem zasilania bateryjnego będą mogły pracować przez dłuższy okres czasu. Aktualnie Service Pack 1 beta dostępny jest w pięciu wersjach językowych: angielskiej, niemieckiej, francuskiej, hiszpańskiej oraz japońskiej, a finalna wersja powinna pojawić się pod koniec bieżącego roku.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. jeżeli ktoś aktualizuje systematycznie (autor: neuron | data: 17/06/10 | godz.: 10:05)
    własny Windows 7 , to chyba tych poprawek z SP1 nie trzeba będzie tyle pobierać ?. Jak to miało miejsce w Viscie z SP2(całe 800mb ponad).Może troche wizualnych zmian, ale raczej bezpieczenstwa dużo bym sie nie spodziewał, w koncu to te same poprawki co M$ łatał gdy nie było sp1 znajdą sie w tym SP1.No ale Viste aktualizowałem a i tak trzeba było pobrac te 800mb SP2, więc chybate poprawki na nowo są nadpisywane, które już są w systemie?

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.