Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Piątek 18 czerwca 2010 
    

Dwa nowe komputery typu desktop od Acera


Autor: Wedelek | źródło: Tech Connect | 16:40
Acer powiększył swoją rodzinę komputerów stacjonarnych Small Form Factor (SFF) o nowe produkty oznaczone jako Aspire X5950 i X3950. Producent podkreśla multimedialne przeznaczenie swoich nowych zestawów, choć tak naprawdę trudno doszukać się w specyfikacji technicznej elementów, które jasno określałyby że faktycznie rozrywka dla Acera była najważniejsza. Konfiguracja obu zestawów została w całości zaprojektowana z wykorzystaniem komponentów Intela. Mamy więc tutaj płytę główną z chipsetem H57 oraz procesory z rodziny Core i3, i5 oraz i7 wspierane przez IGP GMA HD.

Ponadto komputer może być wyposażony w maksymalnie 8GB pamięci RAM, dysk twardy o pojemności 2 TB a także napęd DVD lub Blu-ray, czytnik kart pamięci i wyjście HDMI. Oba modele będą sprzedawane wraz z oprogramowaniem Arcade Deluxe 4.0, a wyróżniać je będzie w głównej mierze obudowa w której wszystkie części zostaną zamontowane. Produkty powinny trafić na rynek już niebawem, wtedy też poznamy ich cenę. 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.