Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Poniedziałek 12 lipca 2010 
    

Acer Touch LCD T231H - 23 cale z funkcjami dotykowymi


Autor: DYD | źródło: Inf. prasowa | 11:01
Firma Acer wprowadziła nowy model monitora T231H, w którym zaimplementowała technologię dotykową. LCD reaguje na dotknięcia palców, które zastępują mysz. Aby skorzystać z nowego sposobu interakcji z komputerem, po podłączeniu monitora dotykowego Acer T231H do komputera trzeba wykonać kilka czynności niezbędnych do skonfigurowania funkcji dotykowych. W celu zapewnienia wygody, zwłaszcza przy długotrwałym użytkowaniu, zastosowano nową konstrukcję, umożliwiającą regulowanie nachylenia ekranu w zakresie od 5° do 60°, co gwarantuje komfort zarówno podczas oglądania obrazu, jak i przy korzystaniu z interfejsu dotykowego. Kąt nachylenia można łatwo regulować jedną ręką. Po ustawieniu wyświetlacza pod optymalnym kątem, dotykając palcami ekranu można otwierać dokumenty lub przeglądać strony internetowe. Można też przewijać strony WWW, dokumenty, listy odtwarzania lub albumy ze zdjęciami.

Wyświetlane strony i zdjęcia można łatwo przełączać, obracać dwoma palcami. Ponadto, funkcje dotykowe umożliwiają regulowanie powiększenia, a także pisanie notatek bezpośrednio na ekranie.

Cena monitora Acer T231H wynosi 1 499 zł brutto.
 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.