Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Wtorek 13 lipca 2010 
    

Koniec Celerona nie jest jednak aż tak bliski


Autor: Wedelek | źródło: Fudzilla | 12:55
(1)
W odpowiedzi na informacje jakie dwa dni temu pojawiły się w sieci, w tym na łamach TPC Intel ogłosił, że nie ma zamiaru uśmiercać procesorów z serii Celeron w 2011 roku. W ten sposób wspomniane CPU będą nadal sprzedawane obok procesorów z rodziny Pentium, Atom i Core ix, co zapewne nie ułatwi zadania kupującym. Przedstawiciel "niebieskich" - Barry Sum w wywiadzie dla Computerworld stwierdził że szybkie wycofanie Celeronów z rynku nie jest korzystne dla firmy z racji silnej pozycji tych układów.

Procesory z tej rodziny miałyby zająć miejsce pomiędzy dwurdzeniowymi procesorami z rodziny Atom a najsłabszymi układami z rodziny Core i stanowić ofertę dla osób nie poszukujących wysokiej wydajności, kierujących się głównie niską ceną. Oznacza to, że poprzednia informacja, która ukazała się na łamach TwojePC jest nieaktualna, a przynajmniej nie do 2012 roku, chociaż coraz mniejsza liczba nowych Celeronów raczej nie wróży im zbyt długiego życia.

 


    
K O M E N T A R Z E
    

  1. hehe (autor: morgi | data: 14/07/10 | godz.: 11:44)
    Skutki pobierania newsow z serwisu o malej wiarygodnosci. Lepiej juz napisac np. o najlepszym w historii Intela kwartalnym sprawozdaniu finansow.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.