Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Sobota 24 lipca 2010 
    

Arctic prezentuje dwie nowe obudowy


Autor: Wedelek | źródło: Tech Connect | 07:51
Firma Arctic (dawniej Arctic Cooling) zaprezentowała dwie nowe obudowy przy czym jedna z nich została zaprojektowana z myślą o montażu wszystkich podzespołów PC, natomiast w drugiej będzie mógł "zamieszkać" jedynie dysk twardy. Pierwsza z nich o nazwie Silentium T11 pojawi się w dwóch wersjach kolorystycznych - czarnej i białej i będzie się charakteryzować rozmiarami 49 x 43 x 19 centymetrów. Napędy optyczne i inne podzespoły o podobnym wymiarze będą mogły być zamontowane w jednej z czterech zewnętrznych zatok 5.25-cala, a całość będzie chłodzona dwoma 120mm wentylatorami kręcącymi się z prędkością zależną od wydzielanego przez zainstalowane komponenty ciepła.

Na zewnątrz producent zamontował panel wejść/wyjść składający się z dwóch portów USB oraz gniazd audio. Obudowa została wyceniona na $59.95 (bez podatku VAT) i objęta dwuletnią gwarancją producenta. HC 01-TC natomiast pozwala na instalację pojedynczego dysku z interfejsem Serial ATA 3 Gb/s w formacie 3.5-cala, a następnie montaż całości w zatoce 5.25-cala. Producent wyposażył swoją obudowę w cztery specjalne uchwyty redukujące drgania HDD oraz wentylator o średnicy 40mm z czujnikiem temperatury, który może się obracać z prędkością z zakresu 1600 do 4600 obrotów na minutę. Podobnie jak w przypadku większego z debiutujących dziś produktów także ta obudowa została objęta dwuletnią gwarancją a jej cena to $22.95. 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.