Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Poniedziałek 2 sierpnia 2010 
    

Blok wodny dla Nvidia GeForce GTX 460 od Koolance


Autor: Wedelek | źródło: Tech Power Up | 10:51
(1)
Firma Koolance zaprezentowała blok wodny dla najnowszych kart graficznych Nvidia GeForce GTX 460 - model VID-NX460. Konstrukcja została wykonana z miedzi (podstawka) i akrylu (top) osłoniętych przez powłokę wykonaną ze stali nierdzewnej. Blok wodny został wyposażony w specjalne mikro-rurki zwiększające skuteczność odprowadzania ciepła z poszczególnych elementów karty graficznej. Nowy produkt Koolance został tak zaprojektowany, by mógł ochłodzić wszystkie najgorętsze i najważniejsze miejsca akceleratora, do których zaliczają się GPU, sekcja zasilania oraz pamięci RAM. Całość charakteryzuje się rozmiarami 15.9cm x 14.6cm x 1.6cm i waży 680 gram.

Węże układu chłodzenia cieczą mogą być podpinane do złączek: 1/4”, które należy dokupić oddzielnie. Producent pomyślał również o fanach tuningu optycznego umieszczając na bokach bloku przeźroczysty pasek z akrylu o szerokości 5mm, okalający cały produkt i podświetlany przez niebieskie diody LED. Koolance VID-NX460 został wyceniony na równowartość 109,99 dolarów. 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. fajny bloczek (autor: Sony Vaio | data: 2/08/10 | godz.: 11:02)
    na kolejną najwydajniejszą kartę.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.