Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 4 sierpnia 2010 
    

Razer prezentuje odświeżoną mysz Lachesis


Autor: Wedelek | źródło: Razer | 12:15
(3)
Jeden z najbardziej cenionych producentów sprzętu komputerowego dla graczy - firma Razer zaprezentowała odświeżoną wersję swojego gryzonia Lachesis. Pod względem stylistycznym jest to nadal ta sama myszka o dobrze znanych kształtach, rozmiarach wynoszących 129mm x 71mm x 40mm i wadze 128 gram. Również profilowanie odświeżonego Razera jest takie samo i Lachesis mogą używać zarówno osoby prawo jak i leworęczne. Zmianie natomiast uległ system podświetlenia, który teraz może generować 16 milionów kolorów, a co za tym idzie użytkownik nie jest skazany na jedyny słuszny kolor podświetlenia. Oczywiście dla rasowych graczy takie zmiany są całkowicie nie istotne, bo liczy się wnętrze.

Razer świetnie o tym wie, toteż gryzoń otrzymał nowiutki sensor laserowy Razer Precision 3.5G o zawrotnej ilości 5600 dpi, która może być regulowana co 125dpi między innymi dzięki funkcji On-The-Fly Sensitivity. Czas reakcji urządzenia to jak zapewnia producent zaledwie 1 milisekunda. Gryzoniem można sterować za pomocą dziewięciu programowalnych przycisków Hyperresponse, a profile makr mogą być zapisywane w pamięci myszy o pojemności 60 kB. Oczywiście w tej klasie produktów nie mogło zabraknąć takich dodatków jak najlepszej jakości teflonowe ślizgacze czy pozłacany styk USB, który nawet jeśli nie poprawia zbytnio właściwości portu, to skutecznie podkreśla prestiż myszki, którą można nabyć już za $79.99 lub €69.99. 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. jak dobrze ze sa firmy... (autor: 5eba | data: 4/08/10 | godz.: 13:12)
    ...ktore produkuja przyzwoite myszki nie zwezane z przodu

  2. accerian (autor: accerian | data: 4/08/10 | godz.: 13:18)
    dobrze bo musze swoja oddac na gwarancje :D dostane nowa wersje ;]

  3. ''' (autor: ameba | data: 5/08/10 | godz.: 10:44)
    Mychy razerowe są całkiem spoko, ale ostatnio trochę za dużo świecidełek robią... jakieś "limitowane wersje" po kilkaset dolców. Zobaczymy czy wezmą się za polepszanie gadżetów, bo inni producenci chyba już ich prześcignęli (vide klawy SideWindera)

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.