Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Wtorek 17 sierpnia 2010 
    

Kinect w Europie już 10 listopada 2010 roku


Autor: DYD | źródło: Inf. prasowa | 17:58
Na odbywających się właśnie w Niemczech targach Gamescom 2010 Microsoft zapowiedział nową wizję rozrywki, prezentując technologię Kinect, która zadebiutuje w Europie 10 listopada tego roku. Kinect to specjalny sensor współpracujący z konsolą Xbox 360, dzięki któremu sterowanie w grach wideo ma być bardziej intuicyjne. W momencie swej europejskiej premiery sensor Kinect będzie współpracował z 15 tytułami, wśród których znajdą się m.in. następujące tytuły: „Kinect Sports”, „Kinect Adventures”, „Kinectimals”, “Kinect Joyride”, a także taneczna gra „Dance Central” tworzona przez MTV Games oraz Harmonix.

„Targi gier komputerowych Gamescom 2010 to największe tego typu wydarzenie w Europie. Jest to więc dla nas znakomita okazja do tego, aby ogłosić datę, w którym jeden z najważniejszych produktów tego roku – technologia Kinect – zadebiutuje na Starym Kontynencie.” – powiedział Chris Lewis, vice president, Interactive Entertainment Business, Microsoft Europe.

“Premiera Kinect będzie wyznaczać wielką zmianę nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla wielu osób, które do tej pory nie grały w gry wideo. Dzięki naszej technologii będą mogli spróbować nowych wrażeń związanych z elektroniczną rozrywką.” – dodał Chris Lewis.

Kinect to jednak nie tylko gry. Już tej jesieni, za jego pomocą będzie można obsługiwać wszystkie multimedialne funkcje konsoli Xbox 360, takie jak przeglądanie biblioteki muzycznych utworów za pomocą prostego ruchu ręką, czy wyboru opcji odtwarzania filmu DVD prostą komendą głosową.

Usługa „Video Kinect” zapewni także połączenie wideo za pomocą wbudowanej kamery pomiędzy znajomymi wykorzystując Xbox LIVE.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.