Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 20 sierpnia 2010 
    

GPU-Z w wersji 0.4.5 do pobrania


Autor: Zbyszek | źródło: TechPowerUp | 17:29
(1)
Na stronach serwisu TechPowerUp pojawiła się wersja 0.4.5 aplikacji GPU-Z, służącej do monitorowania pracy oraz wyświetlania szczegółowych informacji na temat kart i zintegrowanych układów graficznych. W nowej wersji wprowadzono sporo zmian, między innymi poprawiono rozpoznawanie różnych wariantów mobilnych wersji zintegrowanych układów graficznych ATI Radeon HD 4200, ilości procesorów strumieniowych w kartach GeForce GTX 460 oraz ilości jednostek ROP w kartach ATI Radeon z układami Redwood. Dodano także detekcję nowych kart z rodziny ATI FirePro oraz informację o powierzchni i ilości tranzystorów rdzenia GF104. Oprócz tego ulepszono współpracę z funkcją autostart systemu Windows i systemem kontroli konta użytkownika UAC.

Ponadto wprowadzono zmiany zmniejszające obciążenie procesora (brak wyszukiwania aktualizacji kiedy nie jest aktywne lub nie działa połączenie internetowe) i ilość zajmowanego miejsca na dysku (ograniczenie przechowywania danych z sensorów do 6 godzin wstecz).

Aplikację można pobrać z tej strony. 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. jeden (autor: Kris1st | data: 20/08/10 | godz.: 18:34)
    z najpopularniejszych programów

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.