Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Czwartek 2 września 2010 
    

Mono-laser Kyocera Mita FS-1370DN


Autor: DYD | źródło: Inf. prasowa | 09:02
Monochromatyczna drukarka laserowa FS-1370DN jest kolejnym, premierowym modelem Kyocera, który w sierpniu został wprowadzony na polski rynek. Urządzenie zaprojektowano z myślą o pracy w średniej wielkości przedsiębiorstwach oraz biurach, jako wydajne narzędzie wspierające grupy robocze. Do jego budowy wykorzystano technologię ECOSYS, która dzięki odpornym na zużycie bębnom elektrofotograficznym zapewnia niskie koszty druku w swojej klasie. FS-1370DN wyróżnia również zastosowanie wysokiej jakości podzespołów i łatwa konserwacja, dodatkowo obniżające wydatki związane z eksploatacją.

Automatyczny druk dwustronny pozwala na dodatkowe oszczędności związane z zakupem papieru, magazynowaniem wydrukowanych dokumentów i korzystnie wpływa na ochronę środowiska naturalnego. Drukarka została standardowo wyposażona w kartę sieciową, dostarczana jest wraz z kompletem sterowników do najpopularniejszych systemów i umożliwia intuicyjną konfigurację oraz łatwy dostęp do drukowania szerokiemu gronu pracowników.

Model FS-1370DN jest „przyjazny użytkownikowi”, a zastosowane w nim rozwiązania mają na celu jak największe ułatwienie obsługi i zagwarantowanie dużej wydajności (do 35 stron A4 na minutę). Wbudowany port USB 2.0 pozwala na bezpośredni wydruk dokumentów z przenośnych nośników (np. pendrive'ów). Intuicyjny panel sterowania wraz z wyświetlaczem LCD pozwalają szybko zapoznać się z aktualnym stanem pracy drukarki i wybrać najważniejsze funkcje. Dodatkowa opcja drukowania z połową szybkości zmniejsza poziom generowanego hałasu do 49 dB. Z myślą o pracy wieloosobowej udostępniono możliwość rozbudowy standardowego podajnika do opcjonalnego o pojemności 800 kartek.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.