Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 2 września 2010 
    

Toshiba zasypuje nowościami na tragach IFA


Autor: DYD | źródło: Inf. prasowa | 11:17
Podczas odbywających się w Berlinie targów IFA Toshiba zaprezentowała wiele nowości. Wśród nich m.in. przenośne prezentery LUMILEO P100 i M200, kamery CAMILEO P20 i S30 oraz odtwarzacz plików multimedialnych STOR.E TV+ (na zdjęciu). Ten ostatni to player odczytujący większość najpopularniejszych formatów m.in. MP3, WMA, WAV, AAC, OGG, FLAC, LPCM, Dolby Digital, MPEG1 (DAT, MPG) czy RM/RMVB (RM/RMVB). Nie ma problemu też z odtwarzaniem napisów w formacie SSA, SMI, SRT, SUB, IDX+SUB. Sprzęt wyposażony jest m.in w opcję WLAN, podwójny USB 2.0 oraz port HDMI 1.3. Ponadto ma wbudowany czytnik kart SD (SDHC), MMC i MemoryStick. Mimo mocnych parametrów technicznych STOR.E TV+ jest niedużym urządzeniem ważącym 770 gramów. Na razie jeszcze nie wiadomo kiedy ta nowość pojawi się w Polsce.

Lumileo to nowa kategoria wśród produktów Toshiby. Taką nazwą oznaczono przenośne prezentery, pozwalające na wyświetlanie na ścianie np. prezentacji, zdjęć z telefonu czy gier. Urządzenie waży jedynie 145 gramów i mieści się w kieszeni. Można z niego wyświetlić obraz o przekątnej 152 cm. Energooszczędna technologia LED i wydajna bateria umożliwiają użytkownikom wyświetlanie plików video w pełnej jakości do 80 minut bez potrzeby ładowania baterii. Toshiba zaprezentowała od razu dwa modele LUMILEO P100 oraz M200. Obydwa modele Full HD można podłączyć m.in. do laptopa, smartphone’a, kamery cyfrowej, konsoli z grami oraz do przenośnych media player’ów. Bardziej wszechstronnym modelem jest LUMILEO M200. Można na nim zarówno przechowywać dane jak i prezentować treści multimedialne. Urządzenie zostało wyposażone w dysk 2 GB, czytnik mikrokart SD i media player. W Polsce obydwa modele będą dostępne w czwartym kwartale br.

CAMILEO P20 i CAMILEO S30 są w pełni wyposażonymi wysokiej jakości kamerkami Full HD. Obydwa urządzenia mają dotykowe wyświetlacze i intuicyjne łatwe w obsłudze interfejsy, Wyposażone zostały w 10 x cyfrowy zoom, 3-calowy ekran dotykowy LCD oraz czytnik kart SD/SDHC/SDXC. Różni je matryca. W CAMILEO P20 ma ona rozdzielczość 5 megapixeli, a w CAMILEO S30 8 megapixeli. Oba modele są ultralekkie (ważą około 150 gramów) co czyni je doskonałymi towarzyszami podróży.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.