Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Wtorek 7 września 2010 
    

Obudowa dla graczy Cooler Master HAF 912 Advanced


Autor: DYD | źródło: Inf. prasowa | 10:31
HAF 912 Advanced to obudowa dla graczt z dużą możliwością rozbudowy zestawu – cztery zatoki 5,25”, sześć 3,5” i dwie 2,5”, a to wszystko w standardowej konfiguracji, do tego dołączone do obudowy adaptery 5,25” do 3,5” i 3,5” do 2,5”. Komora, która mieści do 4 dysków 3,5” może być obracana pod kontem 90 stopni, lub całkowicie zdemontowana, żeby zrobić miejsce dla kart graficznych dłuższych niż 320mm. Umieszczona na spodzie obudowy przegroda na dyski 2,5” może być zamontowana na górnej ściance przegrody 3’5”. Dzięki takiemu, modularnemu podejściu do projektu obudowy użytkownik ma wyjątkową wolność w dostosowaniu zestawu do swoich potrzeb.

HAF 912 Advanced został zaprojektowany by jak najbardziej zniwelować nieład wewnątrz obudowy i umożliwić jak płyny przepływ powietrza. Dzięki zwiększonej przestrzeni między miejscem na płytę główną a bocznym panelem obudowy uzyskaliśmy dodatkową przestrzeń na okablowanie. Dodatkowo, dla ułatwienia utrzymania czystości i porządku w obudowie zastosowano wyjmowane filtry przeciw-kurzowe oraz ulepszono możliwości zarządzania okablowaniem.

HAF 912 Advanced został wyposażony w wentylator 200mm, zamontowany w przednim panelu obudowy i podświetlony na czerwono diodą LED. Przewidziano również miejsce, w górnej części obudowy, na zamontowanie dodatkowego wentylatora 200mm oraz opcjonalne wentylatory 120 lub 140mm na bocznym panelu. HAF 912 Advanced został również przystosowany do montażu wodnego chłodzenia.


Sprzedaż HAF 912 Advanced w Polsce rozpocznie się we wrześniu, a oficjalna cena detaliczna będzie wynosić 320 PLN brutto.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.