Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Środa 13 marca 2002 
    

Faxmodemy MiNt: Tornado i Hurricane


Autor: DYD | źródło: MiNT | 09:17
(1)
Informacja z Mint-electronics.com: Modemy to jeden z przebojów MiNt. Model Tornado: MiNt 56k Zoltrix Fax/Modem to absolutna nowość na polskim rynku. MINT Zoltrix FAX/Modem, opracowany wspólnie z firmą Zoltrix, jest oparty na najnowszej konstrukcji układzie scalonym zajmującym się kontrolowaniem pracy tego urządzenia - Chipsecie SMART DAA (Smart Cobra) amerykańskiej firmy Rockwell (Conexant), specjalizującej się w produkcji układów wysokiej integracji na potrzeby wojska, lotnictwa, NASA. Za pomocą modemu MINT 56k Zoltrix bez problemu można łączyć się ze światem internetu, wysyłać i odbierać pocztę elektroniczną oraz faksy. Produkowany przez uznaną firmę, modem cechuje się niezwykłymi możliwościami radzenia sobie w różnych warunkach. A warunki panujące w krajowej sieci telefonicznej bywają różne... Nie stanowi dla niego problemu zaszumiona, trzeszcząca linia telefoniczna. Prędkością czy odpornością na zakłócenia znacznie przewyższa nawet droższą konkurencję. Prostota obsługi, łatwość instalacji, minimalne wymagania sprzętowe i sprawdzanie się w trudnych warunkach sprawia, że Tornado przeznaczony jest dla każdego odbiorcy. Po sukcesie Tornada wydawało się, że nic lepszego już nie wymyślimy, a jednak...

Fax Modem MiNt Hurricane:

MiNt Hurricane jest oparty na najnowszej konstrukcji układzie scalonym, zajmującym się kontrolowaniem pracy tego urządzenia, amerykańskiego koncernu Motorola, specjalizującego się w produkcji układów wysokiej skali integracji między innymi na potrzeby medycyny, obronności, lotnictwa, NASA. Podobnie jak Tornado da sobie radę z wszystkimi zakłóceniami na linii telefonicznej, a łatwość instalowania i obsługi sprawiają, że MiNt Hurricane spełni oczekiwania każdego użytkownika internetu. W końcu MiNt Hurricane to jeden z Asów 2001...

Marka MiNt nie jest już nowością, nasze motto "Power without the price" sprawdziło się. Możliwości naszego sprzętu docenili dziennikarze, przyznając mu liczne wyróżnienia, cenę natomiast codziennie doceniają klienci kupujący w naszym sklepie lub za pośrednictwem internetu. Ciągle nowe produkty, ciągle ta sama, wysoka jakość i cena najlepsza na rynku. Nasza ostatnia nowość to obudowy MiNt. Wkrótce do naszej oferty wejdą płyty CD-R, myszy i nowe klawiatury.

Zapraszamy na Mint-electronics.com.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Modemy i Motorola (autor: Mariusz-brak rejestracji | data: 13/03/02 | godz.: 17:39)
    A propo Motoroli - jeżeli w Hurricane jest układ z rodziny SM56, to na stronach Motoroli jest informacja, że w połowie zeszłego roku firma zakończyła wsparcie dla tego produktu. SM56 siedzi w tak znanych i "cenionych" urzadzeniach jak Pentagram Omen/Omen II. Sam mam Omen II - działa, ale nie polecam, bo to co zaoszczędziłem na modemie już staciłem na tepsowym internecie.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.