Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Środa 8 września 2010 
    

Co Hannspree pokazało na IFA 2010


Autor: DYD | źródło: Inf. prasowa | 22:04
(2)
Tajwański producent urządzeń wideo - firma Hannspree zaprezentowała na targach IFA kilka nowych produktów. Zainteresowaniem cieszył się Hannspree tablet wykorzystujący platformę NVIDIA Tegra 2. W stosunku do podobnych urządzeń wyróżnia się 10-calowych, dotykowym ekranem i obsługą technologii multi-touch pod kontrolą systemu Android 2.2. Urządzenie jest wyposażone w wyjście HDMI, a wbudowany akumulator pozwala na ciągłe oglądanie filmów w jakości 1080p nawet przez 8 godzin, bez zasilania sieciowego. Hannspree tablet będzie dostępny w sprzedaży w listopadzie w cenie 1600 zł.

Na stoisku Hannspree można przetestować całą gamę produktów z dotykowymi ekranami: w/w tablet, komputer All In One oraz zewnętrzny ekran prezentacyjny 55".

Wpisując się w trend 3D, producent pokazał swoje pierwsze monitory i telewizory o przekątnych do 55”, które ukażą się na rynku w czwartym kwartale. Zastosowano w nich technologię i okulary migawkowe NVIDIA 3D Vision.

Prezentacją możliwości technologicznych Hannspree jest najnowszy monitor bezprzewodowy Full HD 28" z podświetleniem LED. Obraz do monitora przesyłany jest bezprzewodowo z modułu podłączonego do komputera. Moduł ten odbiera też sygnał z huba USB wbudowanego w monitor, do którego można przykładowo podpiąć klawiaturę i mysz. Bezprzewodowy monitor Hannspree 28" jest zaprojektowany zgodnie z ideą 360 stopni design, dzięki czemu jest atrakcyjny wizualnie z każdej strony.

Na IFA firma Hannspree po raz pierwszy pokazała pełną gamę energooszczędnych monitorów i telewizorów w smukłych obudowach 4 cm., z podświetleniem LED: telewizory z serii SV od 19” do 42” i monitory HannsG z serii HL od 18,5” do 28”. Dzięki zastosowaniu podświetlenia diodami LED uzyskano minimum kilkunastoprocentową oszczędność energii. Wysoka atrakcyjność tych produktów idzie w parze z bardzo konkurencyjną ceną, np. monitor HL 23” będzie kosztować ok. 700 zł.

Na stoisku Hannspree nie zabrakło też ramek cyfrowych i telewizorów w nietypowych obudowach, które są wizytówką firmy. Największe wrażenie wywołują wielkie jabłko Hannsapple i ogromna piłka nożna Hannssoccer, oba telewizory o przekątnych 55”, a także telewizory w obudowach karetki pogotowia i wozu straży pożarnej. Seria Novelty Zoo w obudowach stylizowanych na zwierzęta stanowiła wyposażenie i scenografię hali edukacyjnej telewizji Super RTL.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. hmm (autor: Budasty | data: 9/09/10 | godz.: 12:46)
    firma bez serwisu, tylko gwarancyjny, po gwarancji np. do telewizorów lcd brak części zamiennych a serwis nie chce naprawiać (odpłatnie) bez gwarancji , sprawdzone na dwóch tv lcd Hanspree 32" , w ktorych padł tylko " zasilacz" ...krótko po upływie gwarancji, niestety opolskie zakłady rtv nie potrafiły dobrać częsci.

  2. ale herbatka dobra (autor: MayheM | data: 9/09/10 | godz.: 16:33)
    tzn hostessa niczego sobie :)

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.