Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Piątek 15 marca 2002 
    

Star Wars Jedi Outcast: Jedi Knight II


Autor: DYD | źródło: e-mail | 15:39
(7)
Na przełomie marca i kwietnia (europejska premiera 29 marca), za sprawą dystrybucji firmy Licomp Empik Multimedia, trafi na polskie półki sklepowe Star Wars Jedi Outcast: Jedi Knight II. Gra wykorzystuje zmodyfikowaną wersję enginu Quake III Arena, co pozwoliło na wiele usprawnień, takich jak jeszcze dokładniejsza i bardziej szczegółowa grafika oraz większe poziomy. Przy produkcji z firmą Raven ściśle współpracował LucasArts, w tym członkowie zespołu, który stworzył Jedi Knight: Dark Forces II. Jedi Knight II jest dynamiczną grą dla jednego lub wielu graczy, kontynuującą opowieść o pewnym potężnym Jedi - Kyle'u Katarn'ie, zmagającym się z potęgą i niebezpieczeństwami jakie niesie ze sobą Moc. W olbrzymim, szczegółowo odwzorowanym świecie Gwiezdnych Wojen gracze spotkają wielu potężnych przeciwników i jeszcze raz staną do walki z wrogami Rebeliantów. Dzięki Mocy i całemu arsenałowi różnych broni, w tym symbol Rycerzy Jedi - miecz świetlny, przyszłość Kyle'a Katarn'a i całej galaktyki znajdzie się ponownie w rękach graczy.

Akcja Star Wars Jedi Outcast: Jedi Knight II rozpoczyna się kilka lat po tym jak Katarn pomścił swojego ojca i pokonał Jerec'a i jego grupę Mrocznych Jedi. Od tamtej pory Katarn, bojąc się pokusy mrocznej strony Mocy, zrezygnował ze wszystkiego co miało z nią jakikolwiek związek. Ale przeznaczenie nie zrezygnowało... Kyle dowiaduje się o nowym potężnym Mrocznym Jedi próbującym stworzyć technologię potężniejszą od Mocy. Technologię, która była by wstanie pokonać Moc. Jeszcze raz przeznaczenie Katarn'a oraz przyszłość galaktyki zależą od tego czy przeciwstawi się swojej mrocznej przeszłości i pokona szerzące się zło.

Grając w Star Wars Jedi Outcast: Jedi Knight II można spotkać wiele różnych sposobów wykorzystywania Mocy, między innymi Leczenie, Skakanie, Szybkość, Pchnięcie, Błyskawica i Opanowanie Umysłu (Jedi Mind Tricks). W każdej sytuacji, czy w walce czy w ukryciu, gracz ma również do dyspozycji wiele różnych, starych i nowych, broni do swojej dyspozycji - np.: miecz świetlny, pistolet (Bryar blaster pistol), karabinek szturmowy (blaster rifle), pałka, kusza Wookiee'ch, detonatory termiczne czy ruchome miny.

W Star Wars Jedi Outcast: Jedi Knight II spotkać można wiele zapierających dech w piersiach lokacji, takich jak Miasto w Chmurach, Akademia Rycerzy Jedi na planecie Yavin 4, Nar Shadda, księżyc przemytników i wiele nigdy miejsc.

Gra dostępna będzie w cenie 169 zł.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. ever ever (autor: ArtWor-brak rejestracji | data: 15/03/02 | godz.: 17:51)
  "wiele nigdy miejsc" rulez! :-))) Wlasnie dla tych lokacji z niecierpliwieniem oczekuje tej giery :)

  Pozdr.!


 2. Engine (autor: Moominek-brak rejestracji | data: 15/03/02 | godz.: 19:30)
  No szlag mnie trafi za przeproszeniem jak dalej wszystkie nowe gry będą na enginie QuakeIII. Jest dobry, ale bez przesady! Już trochę leciwy i wyeksploatowany. Może by tak wymyślić coś nowego, ładniejszego i działającego nieco szybciej (czytaj: zadać sobie trud optymalizacji - w końcy mamy na rynku GF i Radeony a reszta to margines - jeżeli chodzi o nowe karty od jakiegoś roku - więc co za problem???)

 3. buhaha (autor: zenek-brak rejestracji | data: 15/03/02 | godz.: 20:25)
  Muminek jaki ty glupi jestes...

 4. dema (autor: virtual-brak rejestracji | data: 16/03/02 | godz.: 09:14)
  Czemu nie ma dem gier?:(((((((((((

 5. Co do Quake 3 engine, to (autor: sebtar | data: 17/03/02 | godz.: 10:12)
  to jest on mało wydajny, szczególnie nie radzi sobie z dużymi rozmiarami etapów. Taki np. Wolf albo MoH lepiej by wyglądał i chodził na engine Unreala czy Serious Sama 2 :)

 6. Nowa motoryka (autor: Marvel-brak rejestracji | data: 17/03/02 | godz.: 21:41)
  Nie wiem czy wiecie ale jak na 1999 rok to ta gra (Q3) przebija wszystkie !! A juz niedlógo wyjdzie najnowsz motoryka Duma - która bedzie wykorzytywana w Q4 . Z niej bedzie sie kozystac zas przez nastepne 5 lat , wiec nie marudzic na Q3 i czekac cierpliwie na nowego Duma :)

 7. wątpię (autor: Budasty | data: 19/03/02 | godz.: 08:11)
  żeby ta gierka zbliżyła się do poziomu starego Jedi Knight...

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.