Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Piątek 15 marca 2002 
    

Klawiatura dla komputerów przenośnych Palm


Autor: DYD | źródło: e-mail | 20:07
CeBIT, Hanower, Niemcy - 12 marca 2002 -- Logitech przedstawia swoje nowe urządzenie dla komputerów Palm. Przenośna klawiatura Logitech TypeAway to niewielka klawiatura, która mieści się w kieszeni spodni lub marynarki. Mimo niewielkich rozmiarów, TypeAway zachowuje wszystkie cechy i możliwości standardowej klawiatury dla komputera przy zaledwie 150g wagi. Wymiary klawiatury to jedynie 12,4 mm wysokości, 134 mm długości oraz 86 mm szerokości (przy rozłożeniu 6,2 x 280 x 86 mm). W klawiszach TypeAway zastosowano technologię "scissor", taką samą jaka stosowana jest w zaawansowanych technologicznie notebookach. Scissor sprawia że klawisze zajmują niewiele miejsca, są tak samo wytrzymałe na uderzenia i zużycie jak standardowa klawiatura, a przy tym mają bardzo małą wysokość. Umiejscowienie dodatkowych klawiszy usprawnia i przyspiesza dostęp do ulubionych aplikacji Palm'a. TypAway dostępny jest w wersji Angielskiej, Francuskiej i Niemieckiej.

"W dzisiejszym mobilnym świecie ludzie coraz częściej szukają prostego i szybkiego dostępu do swoich danych oraz do ich wprowadzania." - powiedział Denis Pavillard, szef klawiatur i desktopów w Logitech. "Logitech posiada lata doświadczeń w oferowaniu produktów wygodnych, doskonale zaprojektowanych, produktów które są harmonii z potrzebami użytkownika komputerów. TypeAway podtrzymuje takie tradycje firmy."

Klawiatura Logitech TypeAway kompatybilna jest z komputerami Palm m125, m130, m500, m505, m515 oraz i705. Dołączone oprogramowanie które odpowiada za konfiguracje Palm'a kompatybilne jest z systemami Windows 95, 98, ME, 2000, NT oraz XP. Klawiatura TypeAway dostarczana będzie z konfiguracyjnym oprogramowaniem Logitech oraz darmową, próbną wersją edytora textu WordSmith.

Najnowsza klawiatura PDA - Logitech TypeAway dostępna będzie w sprzedaży od maja 2002 w sugerowanej cenie detalicznej 449 PLN. Cena zawiera podatek VAT 22%. Urządzenie objęte jest roczną gwarancja producenta.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.