Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Czwartek 14 października 2010 
    

Nowy monitor BenQ XL2410T 120 Hz dla graczy


Autor: Zbyszek | źródło: Inf. prasowa | 17:18
Firma BenQ niebawem wprowadzi na rynek nowy monitor LCD dedykowany specjalnie dla graczy. Panel oznaczony jest symbolem XL2410T i ma 23,6-calową matrycę o rozdzielczości 1920x1080 pikseli, z podświetlaniem w technice LED i częstotliwością odświeżania 120 Hz. Monitor ma podstawkę umożliwiającą regulację wysokości i pochylenia ekranu oraz funkcję PBP (Picture by Picture)pozwalającą na podgląd drugiego obrazu. Zastosowana matryca oferuje jasność 300 cd/m2, kontrast statyczny 1000:1 oraz czas reakcji plamki 2ms. Zdaniem producenta panel wyróżnia się niskim Input-Lagiem a ponadto dzięki wysokiej częstotliwości odświeżania ekranu dobrze nadaje się do współpracy z okularami stereoskopowymi, które zapewniają efekt trójwymiarowego, otaczającego obrazu.

Do połączenia z komputerem złącza DVI, D-Sub i HDMI. Monitor będzie dostępny w sprzedaży od przyszłego miesiąca w promocyjnym zestawie z
myszką i podkładką ZOWIE GEAR, w sugerowanej cenie detalicznej 1559 PLN Brutto.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.