Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Wtorek 9 listopada 2010 
    

Telewizor AOC 42 cale z technologia LED


Autor: DYD | źródło: Inf. prasowa | 11:12
(1)
Firma AOC prezentuje najnowszy telewizor o przekątnej 106,7 cm / 42 cale z podświetleniem LED. Model LE42K0D7D wyświetla obraz z rozdzielczością 1080p (Full HD), charakteryzujący się grubością niecałe 4 cm i czarnym „fortepianowym” wykończeniem na wysoki połysk. Zastosowanie krawędziowego podświetlania diodami LED (Edge LED) pozwoliło zmniejszyć grubość obudowy, a ponadto uzyskać obraz o nasyconych partiach ciemnych, wyraźnych partiach jasnych i żywych kolorach. Wyposażony jest w dwa porty HDMI 1.3a z funkcją HDCP. Natomiast funkcja USB Cinema umożliwia podłączenie pamięci USB lub dysku USB i odtwarzanie zapisanych tam filmów, zdjęć i muzyki.

Nowy telewizor działa ekonomicznie zarówno po włączeniu, jak i w trybie oczekiwania, w którym zużywa mniej niż 0,5 W energii. Co więcej, w trybie ECO dostępne są ustawienia dopasowane do różnych warunków oglądania i pozwalające dodatkowo zmniejszyć pobór prądu podczas pracy urządzenia.

Telewizor LE42K0D7D jest już w sprzedaży, a jego cena sugerowana to 779 EUR.
 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. ... (autor: AMD_Master | data: 9/11/10 | godz.: 12:32)
    No i co takiego nadzwyczajnego jest w tym newsie, że postanowiliście wyróżnić ten telewizor z pośród setek innych modeli. Z grzeczności napiszcie chociaż - NEWS SPONSOROWANY!

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.