Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Poniedziałek 25 marca 2002 
    

Nowe wersje CPUCool i CPUFSB


Autor: DYD | źródło: W2S | 11:06
Podien wczoraj zamieścił nowe wydanie swojego programu CPUCool w wersji 7.0.15. CPUCool to aplikacja, która monitoruje m.in. temperaturę, prędkość obrotową wiatraka oraz napięcia na płycie głównej. Program umożliwia zmianę ustawień magistrali FSB, optymalizuje pamięć i procesor oraz posiada funkcję S.M.A.R.T (Self Monitoring, Analysis and Reporting Technologie) od wersji 7.0.x. CPUCool potrafi chłodzić procesor poprzez wstawianie instrukcji HALT, gdy procesor nie jest zbyt obciążony i w ten sposób wpływać na pobór mocy układu i wydzielane ciepło. W wersji 7.0.15 dodano nowy chipset AMD, poprawiono czujniki ITE87XX oraz usunięto kilka drobnych błędów. Najnowszy CPUCool przeznaczony dla systemów W9X, W2K, XP i NT4, osiągalny jest stąd lub lokalnie z naszego działu PLIKI (2.51 MB).

Wczoraj ukazała się też nowa wersja (2.2.6) aplikacji CPUFSB przeznaczonej do programowej zmiany magistrali FSB (FrontSideBus). Szczegóły na stronie autora. W nowej wersji dodano obsługę nowego układu oraz aktualizowano pliki PLL. Program można pobrać stąd lub lokalnie z naszego działu PLIKI (1.66 MB).

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.