Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 26 marca 2002 
    

VIA zaprezentowała płytę główną P4MA


Autor: DYD | źródło: e-mail | 23:26
VIA w dniu wczorajszym przedstawiła płytę główną VIA P4MA - pierwszą, stworzoną w dziale VIA Platform Solutions Division (VPSD), która posiada zintegrowany chipset VIA ProSavageDDR. VIA P4MA łączy w sobie kompaktowe rozmiary MicroATX z wysoką integracją, co zapewnia producentom OEM oraz integratorom systemów dużą elastyczność i efektywność kosztową przy budowie platform opartych na procesorze Intel Pentium 4. Sercem VIA P4MA jest chipset VIA ProSavageDDR, który wyposażony jest w zintegrowany engine S3 ProSavage8 AGP. Elastyczność rozwiązania podkreślona jest przez obecne na płycie zewnętrzne gniazdo AGP4X, obsługę pamięci SDRAM do 2GB DDR200/266 oraz ATA/133/100/66. P4MA zawiera również sieć Realtek 10/100 i kodek AC'97.

"Dzięki wysokiej integracji VIA P4MA umożliwia producentom OEM i integratorom systemów tworzenie wydajnych systemów opartych na procesorze Intel Pentium 4, charakteryzujących się również atrakcyjną ceną" powiedział Richard Brown, dyrektor marketingu w VIA Technologies, Inc. VIA P4MA dodatkowo jest wyposażona w technologiczne, opcjonalne nowości, np: obsługa Smart Card/Memory Stick, Voice POST Alert oraz Flitedeck służący do monitorowania systemów i kontroli.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.