Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 28 marca 2002 
    

Cyfrówka HP Photosmart 812


Autor: Anitka | źródło: e-mail | 19:05
(1)
Firma Hewlett-Packard wprowadza na rynek swój najnowocześniejszy produkt do cyfrowego przetwarzania obrazu - aparat cyfrowy HP Photosmart 812. Aparatem tym można robić zdjęcia o rozdzielczości 4 mln pikseli oraz zapisywać dźwięk i sekwencje wideo. Obiektyw Pentax z 21-krotnym zoomem (optyczny 3x, cyfrowy 7x) zapewnia ostrość w zbliżeniach. Dzięki wyposażeniu w opcjonalną stację dokującą połączenie aparatu z szerokim zakresem różnych urządzeń jest kwestią jednej, prostej czynności. Można np. oglądać zdjęcia i zapis wideo na ekranie domowego telewizora. HP Photosmart 812 jest w stanie ciągłej gotowości do pracy dzięki opcjonalnym akumulatorom NiMH, ładowanym za pomocą dodatkowego adaptera A/C lub w czasie dokowania aparatu. Dodatkową zaletą HP Photosmart 812, oprócz wyjątkowo małych rozmiarów, jest zasilanie tylko dwiema bateriami AA.

HP Photosmart 812 wykorzystuje technologię HP Instant Share - łatwe w obsłudze oprogramowanie z intuicyjnymi ikonami i menu HP. Po wykonaniu zdjęcia wystarczy wybrać jeden z 14 zapisanych adresów docelowych (mogą to być adresy e-mail, drukarki lub komputery PC). Zdjęcia będą automatycznie wysłane pocztą elektroniczną, wydrukowane lub pobrane przez komputer, kiedy tylko aparat zostanie połączony z odpowiednim urządzeniem.

"Angażujemy nasze kwalifikacje techniczne i wiedzę o użytkowniku, aby umożliwić ludziom korzystanie z zalet cyfrowej technologii przetwarzania obrazu" - powiedział Bernard Meric, wiceprezes i dyrektor działu sprzedaży produktów powszechnego użytku na rynku europejskim, bliskowschodnim i afrykańskim (HP Consumer Business Organization EMEA). "Pragniemy, aby te rozwiązania stały się elementem codziennego życia. Udział HP w rynku aparatów cyfrowych wzrósł błyskawicznie".

Cyfrowy aparat fotograficzny HP Photosmart 812 będzie dostępny w sprzedaży detalicznej i sklepach fotograficznych w Europie od 1 kwietnia 2002 r., w cenie 2799 zł. Aparat łącznie ze stacją dokowania będzie kosztował 3099 zł. Opcjonalna stacja dokowania kosztuje 399 zł.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. porównanie (autor: Felek-brak rejestracji | data: 30/03/02 | godz.: 12:51)
    A jak to się ma do małej kamerki internetowej firmy Multi-styk - Sphinx, która kosztuje 500PLN?

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.