Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Poniedziałek 7 lutego 2011 
    

Aplikacje BlackBerry dla polskich użytkowników


Autor: Zbyszek | 20:32
W serwisie BlackBerry App World pojawiły się trzy nowe aplikacje przygotowane specjalnie na polski rynek. Nowe aplikacje to: Allegro, Biznes i Onet, pozwalające użytkownikom smartfonów BlackBerry obserwować aukcje, sprawdzać najświeższe dane z rynków finansowych oraz być na bieżąco z informacjami z kraju i ze świata. Aplikacja Allegro pozwala użytkownikom na dostęp do wszystkich funkcji największego serwisu aukcyjnego w kraju. Druga z nowych aplikacji daje użytkownikom BlackBerry stały dostęp do najważniejszych informacji ze świata biznesu, w tym informacji serwisu bankier.pl, wiadomości z Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych oraz kursów walut z rynku forex.

Z kolei Onet pozwala śledzić na bieżąco najnowsze informacje z serwisu onet.pl w kategoriach: wiadomości z kraju i ze świata, biznes, giełda, sport, show-biznes, rozrywka i innych. Aplikacje można pobrać stąd, stąd i stąd.

 


    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.