Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 3 kwietnia 2002 
    

Globalne porozumienie gospodarcze PHILIPS & DELL


Autor: DYD | źródło: 4D | 19:06
Dnia 27 marca 2002r. firmy Royal Philips Electronics i Dell poinformowały o podpisaniu umowy o wzajemnym, ogólnoświatowym sojuszu gospodarczym. W ramach pięcioletniego porozumienia, Philips będzie dostarczał kineskopy oraz płaskie panele LCD do monitorów, napędy komputerowe do zapisu danych, wszelkie rozwiązania w zakresie połączeń urządzeń elektroniki użytkowej oraz inne komponenty dla firmy Dell, które uda się wykorzystać w systemach komputerowych. Firma Dell natomiast będzie dostarczać serwery i nośniki pamięci oraz komputery osobiste. Dell będzie również współpracować w zakresie sprzedaży peryferii komputerowych Philips. Globalne porozumienie będzie miało wartość do 5 miliardów dolarów przy założeniu corocznego wzrostu o wartość 25% przez okres pięciu lat.

Obydwie firmy będą współpracować w zakresie wdrażania nowych technologii, działań marketingowych oraz wdrażania nowoczesnych i jednolitych standardów, dotyczących zapisu danych, celem szybszego zaspokojenia potrzeb klientów na całym świecie. Współpraca pomiędzy dwoma koncernami ma przynieść obu stronom poprawę wyników w zakresie projektowania i wdrażania innowacyjnych technologii informatycznych.

Komentując to wydarzenie, pan Gerard Kleisterlee, prezes firmy Philips powiedział, że porozumienie to jest kolejnym dowodem przekształcania się firmy Philips w nowoczesny i wielki koncern, którego zasięg działania będzie coraz poważniejszy zarówno pod wględem produktowym jak i marketingowym, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.