Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 3 marca 2011 
    

Kingston wprowadza HyperX dla nowych układów Intela


Autor: DYD | 11:29
(1)
Kingston ogłosił dzisiaj wprowadzenie do swojej oferty modułów SO-DIMM Kingston HyperX pracujących z częstotliwością 1600 MHz i dostępnych w zestawach o łącznej pojemności 4 GB oraz 8 GB. Dwukanałowe zestawy pamięci, charakteryzujących się czasami opóźnień na poziomie CL9 są przeznaczone do współpracy z komputerami przenośnymi i innymi urządzeniami bazującymi na drugiej generacji procesorów mobilnych Intel Core znanymi pod kodową nazwą Huron River.

"Nasze najnowsze pamięci HyperX SO-DIMM to najprostszy sposób na natychmiastową poprawę wydajności i komfortu pracy komputerów przenośnych oraz systemów mini-ITX. Wprowadzane obecnie moduły, w przeciwieństwie do tych standardowo montowanych, oferują maksymalną szybkość pracy i pojemność" - powiedział Paweł Śmigielski, Dyrektor Regionalny na Europę Wschodnią w Kingston Technology. – "Prosta konstrukcja łatwych do zainstalowania modułów sprawia, iż w ciągu kilku minut nawet mało doświadczony użytkownik jest wstanie podrasować swój komputer przenośny, bez konieczności nawet zaglądania do ustawień BIOS".

Moduły Kingston HyperX 1600 MHz DDR3 SO-DIMM są dostępne w konfiguracjach 4 GB oraz 8 GB. Podobnie jak wszystkie pamięci Kingston HyperX objęte są dożywotnią gwarancją oraz pełnym wsparciem technicznym producenta.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Chyba... (autor: BeHQ | data: 4/03/11 | godz.: 10:06)
    otworzę laptopa, żeby sprawdzić czy jest miejsce na te radiatory ;)

    Pakowanie wizualnych rozwiązań z desktopów do laptopów (głównie pamięci SO-DIM) to jakiś sprytny pomysł, który wykorzysta nierozgarniętych ludzi. Może mało widziałem, ale jakoś opcji do OC w BIOS-ach laptopów to jeszcze nie spotkałem.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.