Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 4 marca 2011 
    

Wymienny panel ze złączami USB 3.0 dla serii Corsair Obsidian


Autor: Wedelek | źródło: Tech Spot | 11:06
(2)
Rosnąca popularność standardu USB3.0 sprawia, że wszystkie nowe obudowy z wyższej i średniej półki cenowej maj przynajmniej po jednym takim złączu. Co jednak z osobami które zakupiły dobrej jakości obudowę komputerową za około 1000zł w której nie ma USB3.0? Użytkownicy Corsair'ów 800D i 700D z serii Obsydian są w uprzywilejowanej pozycji, bo producent postanowił dać im możliwość ulepszenia swojej obudowy o brakujące porty. Aby móc cieszyć się nowym standardem trzeba jednak wcześniej zakupić w sklepie internetowym producenta specjalną, wymienianą ramkę z gniazdami.

Wspomniany element należy następnie samemu wymienić, wstawiając w miejsce zajmowane przez oryginalny panel. Nowa jego odmiana jest wyposażona w podwójne złącza USB 3.0 i USB 2.0, audio i jeden FireWire. Zestaw ten to wydatek $14.99. 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. wszystko fajnie (autor: MateushGurdi | data: 4/03/11 | godz.: 11:44)
    ciekawe tylko czy nie da sie takich zlaz samemu jakos wymienic, jestem teraz na etapie zakupu obudowy i wybralem SilentiumPC Gladiusa 800, cenowo wychodzi bardzo dobrze, nie ma niestety USB 3.0 w przednim panelu a nie chce ciagnac kabla zza obudowy

  2. no właśnie... (autor: Torwald | data: 6/03/11 | godz.: 19:03)
    ... nie da się po prostu przeciągnąć kabla od USB 3.0 z tyłu budy (środkiem obudowy) do panelu przedniego ? Wyjdzie na to samo...

    PS. Jest jakaś różnica między 'zwykłym' kablem USB a takim funky-niebieskim, który kosztuje 10x więcej ? :>


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.