Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Czwartek 10 marca 2011 
    

iPhone 4 w wersji z 64GB zintegrowanej pamięci?


Autor: Zbyszek | źródło: VR-Zone | 13:52
(2)
W sieci już od pewnego czasu pojawiają się spekulacje, według których Apple jeszcze przed premierą iPhone 5 zamierza wprowadzić na rynek telefony iPhone 4 z 64GB zintegrowanej pamięci flash. Informacje wydawały się dość nieprawdopodobne aż do teraz, kiedy to pojawiły się zdjęcia i filmy zdradzające, że coś jednak jest na rzeczy. Fotografie przedstawiające iPhone 4 z 64GB pamięci zostały wykonane w fabryce firmy Foxcoon, gdzie powstają telefony. Na obudowie urządzeń widnieje napis XXGB, natomiast rzeczywistą ilość dostępnego miejsca zdradza zrzut ekranu.

Może to oznaczać że już niebawem oferta Apple będzie obejmować iPhone 4 z nie tylko 16 i 32GB pamięci jak dotychczas, ale również i 64GB.

Aktualizacja: Jak donosi serwis macrumors.com, analiza numeru seryjnego prezentowanego telefonu zdradza, że jest to prototypowy egzemplarz wyprodukowany jeszcze w ubiegłym roku. Oznacza to że Apple dysponowało telefonami iPhone 4 64GB znacznie wcześniej i nie zdecydowało się na ich wprowadzenie na rynek, co zmniejsza szansę na ich pojawienie się właśnie teraz.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Fascynujace! Niebywałe! (autor: Eskan | data: 10/03/11 | godz.: 16:53)
    Ale się najarałem. Oblałem się łzami radości (i nie tylko łzami) do momentu gdy nie przeczytałem aktualizacji newsa. Od tej chwili jestem cichy i zlękniony. Wyłączyłem tv i wszystkie światła w domu, usiadłem w najdalszym i najciemniejszym kacie. Smutek... bezgraniczny smutek... Tylko kolejny news zapowiadający zielonego iPhona możne mnie wyrwać z letargu. Dajcie znać. Bez odbioru.

  2. Widze ze redakcja nie potrafi przyjac slow krytyki... (autor: Wolf | data: 10/03/11 | godz.: 17:01)
    I zamiast i przeprosic za bzdurzenie, dodaje updade z linka ktory podalem, a ktory zostal wyciety razem z reszta komentarza...

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.