Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Piątek 18 marca 2011 
    

Kingston publikuje raport finansowy


Autor: Wedelek | źródło: Nordic Hardware | 14:46
KIngston opublikował najnowszy raport fiskalny obejmujący cały rok 2010 w którym firma uzyskała przychód ze sprzedaży w wysokości 6,5 miliarda dolarów. Jest to suma wyższa aż o 58% w stosunku do wyniku jaki osiągnięto w 2009 roku i jednocześnie rekordowy wzrost w całej historii firmy. Tak dobrze nie było aż jeszcze nigdy, czyli od 1987 roku, kiedy Kingston rozpoczął swoją działalność. Tak świetny wynik został uzyskany dzięki wzrostowi ilości sprzedanych produktów, ale również dzięki ich wyższej cenie.

Kingston aktualnie dzierży 45,8% rynku pamięci DRAM, a w pierwszej połowie 2010 roku przychody z ich sprzedaży wynosiły 2,56 miliarda dolarów. Firma z Fountain Valley w Kalifornii oferuje również szeroki wachlarz urządzeń wykorzystujących pamięci Flash, jak pendrive'y czy dyski SSD.

Przy okazji publikacji wyników finansowych Kingston uspokoił swoich partnerów, że kryzys jaki wywołały trzęsienie ziemi i fala Tsunami w Japoni nie przełoży się na pogorszenie jakości produktów tej firmy, a wszelkie zamówienia zostaną zrealizowane. Jednocześnie producent zadba o wsparcie dla pracowników i ich rodzin, którzy ucierpieli w wyniku klęski żywiołowej w kraju "kwitnącej wiśni".

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.