Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Poniedziałek 9 maja 2011 
    

Projektor wideo Acer H9500: FullHD do salonu


Autor: DYD | 17:35
Acer opracował projektor wideo H9500, który jest wyposażony w układ DLP o podstawowej rozdzielczości Full HD i formacie 16:9. W projektorze zastosowano funkcję DynamicBlack, która dynamicznie optymalizuje poziom czerni dla każdej sceny bez zmieniania jasności obrazu. Funkcja True Motion z algorytmem przewidywania/kompensacji ruchu (MEMC - Motion Estimation/Motion Compensation) poprzez tworzenie i wstawianie dodatkowych klatek obrazu poprawia odwzorowanie dynamicznych scen i zmniejsza rozmycie obrazu spowodowane szybkim ruchem.

Projektor jest wyposażony w przesuwany obiektyw, który zwiększa swobodę instalowania i użytkowania. Dzięki możliwości przesuwania obiektywu w poziomie oraz w pionie, na ekranie można uzyskać obraz o prawidłowych proporcjach bez przemieszczania projektora. Ponadto, korekcja pionowego zniekształcenia trapezowego o zakresie 15° pozwala uniknąć deformacji obrazu spowodowanych nachyleniem projektora.

Projektor H9500 jest objęty 5-letnią gwarancją na układ DLP oraz roczną gwarancją na lampę bez limitu godzin. Cena detaliczna 6399 zł brutto.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.