Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Poniedziałek 16 maja 2011 
    

Seagate przedstawia przenośny dysk twardy z baterią


Autor: Wedelek | źródło: Tech Power Up | 15:59
(1)
Szybki rozwój rynku urządzeń przenośnych, takich jak tablety internetowe sprawia, że na rynku pojawia się coraz więcej akcesoriów dedykowanych dla coraz popularniejszych urządzeń mobilnych. Z tego trendu nie wyłamuje się również Seagate, który zaprezentował swoje nowe, zewnętrzne dyski przenośne z serii GoFlex Satellite. Od konkurencyjnych, przenośnych HDD odróżnia je możliwość korzystania z zasobów zdalnie. Umożliwiają to wbudowana bateria oraz moduł WiFi 802.11 b/g/n, który pozwala podłączyć dysk do komputera.

Można rónwnież skorzystać z bardziej tradycyjnego złącza USB 3.0 oraz zsynchronizować dane dzięki dołączonemu oprogramowaniu z komputrerami typu PC i Mac.


Sam producent zachwala swoje urządzenie, o pojemności 500GB jako idealne dla wszystkich posiadaczy tabletów internetowych, w tym bardzo popularnego iPAD'a. GoFlex Satellite pozwala pracować na baterii przez 25 godzin w trybie IDLE oraz przez pięć godzin w trybie stałego zapisu/odczytu danych z dysku.

Dysk od Seagate trafi do sklepów w czerwcu, a już teraz jest dostępny w systemie przedsprzedaży Amazon oraz Best Buy w cenie $199.99.
 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. no no... (autor: XTC | data: 16/05/11 | godz.: 21:09)
    super fajny pomysł

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.