Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Piątek 27 maja 2011 
    

Nowy dodatek do Gmail już niebawem


Autor: Wedelek | źródło: Tech Spot | 21:57
(1)
W przeciągu najbliższych dwóch tygodni Gmail zostanie wzbogacony o nowy dodatek o nazwie "Ludzie", który będzie wyświetlany w ramach paska z boku głównego ekranu z wiadomościami. Nowy widget to kolejne podejście Google do sprawy portali społecznościowych i podobnie jak wcześniej wszystko będzie się skupiać wokół usług tej firmy, toteż próżno oczekiwać synchronizacji Gmail z kontami w takich serwisach jak Twitter czy FaceBook. Z założenia pasek ten ma umożliwić użytkownikom szybką komunikację ze sobą prezentując listę najczęściej wykorzystywanych kontaktów.

Po wybraniu jednej z pozycji uzyskamy dostęp do danych o konkretnej osobie ,opcji szybkiego czatu, korespondencji, kalendarza, współdzielonych dokumentów oraz profilu tej osoby w serwisie Buzz. Dodatkowo użytkownik będzie mógł szybko sprawdzić która z osób na jego liście jest aktualnie dostępna.

Wspomniany dodatek będzie standardowo włączony, ale będzie można również z niego zrezygnować, a czas pokaże czy użytkownicy docenią starania firmy Google.
 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. . (autor: Arlic123 | data: 30/05/11 | godz.: 21:12)
    .

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.