Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Wtorek 31 maja 2011 
    

Nowinki technlogiczne Asusa podczas Computex 2011


Autor: DYD | 11:08
(2)
Podczas targów Computex, Jonney Shih, prezes firmy Asus zaprezentował m.in.: Padfone czyli tablet plus smartfone, płaski notebooki z serii UX, nowe notebooki serii N wyposażone w technologię SonicMaster, wszechstronny Eee Pad Memo 3D oraz ultracienkie netbooki Eee PC X101. Tegorocznym mottem Asusa stał się zwrot "Łam zasady, innowacje wykraczające poza oczekiwania". W dalszej części krótkie opisy i zdjęcia nowych urządzeń Asusa.

Padfone - połączenie smartfonu i tabletu - łatwość współdzielenia danych i dostęp do internetu 3G.Ultramobilne notebooki z serii UX - obudowa z mocnego choć lekkiego stopu aluminium. Ostre krawędzie, wzmocnione zawiasy, większa klawiatura i touchpad wzorowany na rozwiązaniach instalowanych w smartfonach, mają przywodzić na myśl precyzję luksusowych zegarków. 17 milimetrów w najgrubszym punkcie, wyposażone w mobilne Intel Core drugiej generacji, dyski twarde solid state SATA 6Gb/s oraz funkcję Instant On, która umożliwia szybkie uruchomienie komputera.
Notebooki Serii N z układem SonicMaster, opracowana we współpracy z Bang & Olufsen ICEpower i zaimplementowana po raz pierwszy w modelu NX90, została wprowadzona do najnowszych notebooków z serii N. Notebooki ASUS serii N wyposażono w zewnętrzny subwoofer.

Eee Pad MeMO 3D - czwarty tablet (obok Eee Pad Transformer, Eee Pad Slider i Eee Slate) działający pod najnowszą wersją systemu operacyjnego Android, Eee Pad MeMO 3D posiada 7 calowy ekran multi-touch, z którego można korzystać przy użyciu dołączonego rysika. Eee Pad MeMO 3D oferuje ponadto niewymagający okularów tryb 3D.Eee PC X101 to ultraprzenośny netbook wykorzystujący system operacyjny Intel MeeGo z obsługą szerokiej gamy sieciowych usług społecznościowych. W ofercie są również netbooki Eee PC X101 z systemem WIndows® 7 oraz modele dostępne w wersji zarówno z dyskami solid state, jak i mechanicznymi dyskami twardymi.

WAVI Xtion - bezprzewodowa rozrywka. Asus zawiązał ścisłą współpracę z PrimeSense, specjalizującym się na polu technologii śledzenia ruchu. Owocem tej współpracy jest urządzenie sterujące dla PC wykorzystujące formułę open-source, które reaguje na ruch bez konieczności stosowania kontrolera. WAVI Xtion wzbogaca zabawę na PC o możliwość korzystania z wielkoekranowych telewizorów. To technologia integrująca multimedia, sieciowe usługi społecznościowe i gry. Przeglądarka Xtion Browser oferuje obsługę internetu za pomocą gestów. Portal Xtion funkcjonuje jak sklep z aplikacjami, w którym użytkownicy mogą kupić nowe gry i programy użytkowe zaprojektowane z myślą o WAVI Xtion. WAVI Xtion jest dostępny z pakietem gier takich jak MayaFit, Beat Booster i DanceWall przeznaczone do ćwiczeń i zabawy dla całej rodziny.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. a gdzie obiecane czytniki eboków? (autor: Seba78 | data: 31/05/11 | godz.: 11:19)
    obiecywali tani, kolorowy epapier.

  2. @Seba78 (autor: coolart | data: 31/05/11 | godz.: 15:48)
    tak jest zawsze obiecują a nic nie robią badz zapominaja o projektach

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.