Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 17 kwietnia 2002 
    

Nowe artykuły w Sieci


Autor: DYD | źródło: e-mail | 22:51
(1)
 • FrazPC.pl: 3D ZA BEZCEN II - Ciężkie boje trzeba przetrwać, aby zapanować nad rynkiem low-end, najbardziej dynamicznym i wbrew pozorom, przynoszącym największe zyski. Rynek kart graficznych low-end jest także bardzo zawiły i trudno na pierwszy rzut oka się w nim odnaleźć ze względu na potężny asortyment produktów w tej właśnie części rynku. Jednak wszyscy producenci stale pielęgnują ten i tak napchany rynek. NVIDIA ciągle zasypuje nas coraz to nowszymi, tańszymi odmianami dominujących na całym świecie układów GeForce. Jednak po drugiej stronie globu czyli w Azji, NVIDIA ma na rynku low-end bardzo silnego konkurenta, u nas ledwo już pamiętanego.
 • IN4.pl: Abit NV7-133R (nForce 415D) na - Jeśli wziąć pod uwagę wyposażenie, wydajność, stabilność i cenę (ok. 700 zł) to okazuje się, że dostajemy do ręki świetną płytę, ale jeśli ktoś popatrzy na BIOS i opcje overclockerskie to krzyknie "To nie może być Abit !". Płytę można polecić każdemu kto szuka solidnej, wydajnej i dobrze wyposażonej konstrukcji, a do tego nie będzie bawił się w overclocking (i nie lubi VIA). Koniecznie trzeba zaopatrzyć się w dwie kości pamięci PC2100 aby móc w pełni korzystać z wydajności tej płyty, no i zasilacz taki jak do płyt dla Pentium 4.
 • pazur.prv.pl: Gainward GEFORCE 4 Ti4400 Ultra 700 XP Powerpack! Golden Sample z elemantami fizoloficznymi - Gdy wiele lat temu kupowałem swój pierwszy wymarzony akcelerator, byłem jescze laikiem. Diamond Monster Voodoo kojarzył się każdemu z najwyższą jakością, niezawodnością i szybkością o jakiej do niedawna można było marzyć. Kosztował fortune. Gdy po raz pierwszy odpaliłem na nim UNREAL'a, szczena opadła mi na podłogę, a było to przecież tak dawno temu. Potem nastał czas wysokich rozdzielczości i tak z duchem czasu znowu jako jeden z pierwszych nabyłem Voodoo 3 który oferował mi aż do wczoraj wszystko czego potrzebowałem - AGP i rozdzielczość 1024x768 to podstawowe rzeczy bez których nie mogłem się obejść patrząc na moją 17-tke.
 • MoDeD-KOMPz: Układ sterujący wentylatorami zależnie od temperatury - Jak często pracując przy komputerze nie mogłeś(aś) skoncentrować się, ponieważ obok szalały pracujące na pełnych obrotach wiatraki 80 mm? A jak często byłeś tak zmęczony, że nie chciało Ci się wstawać z łóżka i wyłączać albo obniżać napięcie tych samych wiatraków na baybusie? Teraz masz okazję do wykonania prostego w budowie kontrolera do zmiany obrotów w zależności od temperatury.
 • WGK & PCGuru.pl: Libero IR 225 i Libero RF 215 - Na sam koniec podsumowując obie myszki można stwierdzić ze obie nadają się do użytku domowego, jednak na zakup takiej myszki nie powinien sobie pozwolić żaden z graczy z powodu takiego ze myszka nie posiada zbyt wiele przycisków a do gier jednak to jest dość potrzebne. Obie myszki są godne polecenia a na szczególną uwagę zasługuje radiowa ze względu na większą swobodę pracy, co nie oznacza ze ta mysz na podczerwień jest gorsza.

 •  

      
  K O M E N T A R Z E
      

  1. polecam (autor: Meteor | data: 18/04/02 | godz.: 11:49)
   artykul na pazur.prv.pl - ciekawe spojrzenie na dzisiejsze karty 3d

      
  D O D A J   K O M E N T A R Z
      

  Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.