Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Wtorek 28 czerwca 2011 
    

Office 365 - pakiet w chmurze już dostępny


Autor: DYD | 12:14
(2)
Po wersji beta Microsoft udostępnia finalną wersję pakietu Office 365, w skład którego wchodzą takie aplikacje, jak Microsoft Exchange Online, Microsoft SharePoint Online, Microsoft Lync Online, Office Proffesional Plus oraz Aplikacje Office Web Apps. Pakiet przeznaczony jest dla firm o wielkości od dwóch do dwustu tysięcy pracowników a abonament miesięczny zaczyna się od 5,25 Euro.

Usługa Office 365 to dostęp do poczty e-mail, dokumentów, kontaktów i kalendarzy niezależny od lokalizacji i gwarantujący, że użytkownik zawsze dysponuje aktualnymi informacjami. To możliwość korzystania ze znanych biurowych aplikacji firmy Microsoft. To zabezpieczenia i niezawodność wymagane w przypadku aplikacji biznesowych.

Przeprowadzka do chmury nie wymaga zmian w sposobie funkcjonowania biznesu, ponieważ aplikacje chmurowe są podobne do tych stacjonarnych - przede wszystkim w warstwie interfejsu użytkownika. Dodatkowo, pracownicy docenią to, że biuro tradycyjne mają teraz w swoim telefonie komórkowym, czy komputerze przenośnym i mogą korzystać nie tylko z rozwiązań stacjonarnych, ale także narzędzi mobilnych czy laptopów.

Firmy mogą wypróbować możliwości pakietu Office 365 bezpłatnie przez 30 dni, logując się na stronie internetowej: www.office365.pl. Pod podanym adresem można znaleźć również szczegółowe informacje na temat cen i planów taryfowych.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. tiditidi... (autor: 5eba | data: 29/06/11 | godz.: 10:26)
    i po reklamie ;)

  2. ech (autor: Dabrow | data: 29/06/11 | godz.: 12:44)
    to przepisanie marketoblabełkotu boli, o najjaśniej nam panujący ...

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.