Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Wtorek 28 czerwca 2011 
    

Płyty główne Gigabyte dla układów APU „Llano”


Autor: Zbyszek | źródło: TechPowerUp | 19:50
Firma Gigabyte wprowadza na rynek 5 nowych płyt głównych z podstawką Socket FM1, dedykowaną dla najnowszych 32-nanometrowych procesorów APU serii A (nazwa kodowa "Llano") firmy AMD. Są to modele: GA-A75-UD4H, GA-A75-D3H, GA-A75M-UD2H, GA-A75M-D2H, GA-A75M-S2V. Wszystkie płyty bazują na chipsecie A75, mają dwa złącza PCI-Express 2.0 x16, są zbudowane z użyciem wyłącznie wytrzymałych kondensatorów tantalowych i wykonane w technologii Ultra Durable 3 z podwójną ilością miedzi w wewnętrznych warstwach laminatu.

Ponadto płyty mają złącza USB 3.0, eSATA, DVI i HDMI, BIOS Hybrid EFI z obsługą dysków o pojemności 3TB i większej oraz niezależny bezpiecznik dla każdego z portów USB, a nie jak dotychczas dla pary portów USB.

Płyty będą dostępne w sklepach począwszy od końca bieżącego i początku następnego tygodnia. Wkrótce oferta Gigabyte ma powiększyć się kolejne modele płyt z podstawką Socket FM1. 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.