Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Piątek 19 kwietnia 2002 
    

Nietypowe 'combo' od Matsushity


Autor: DYD | źródło: 4 | 16:26
(1)
Matsushita wprowadzi do sprzedaży magnetowid VHS Hi-Fi wyposażony w dysk twardy. Matsushita NV-HVH1 łączy w sobie cechy tradycyjnego magnetowidu VHS i magnetowidu cyfrowego: stanowi w zasadzie dwa odrębne urządzenia umieszczone w jednej obudowie. To nietypowe 'combo' może np. równocześnie odtwarzać jeden program z kasety wideo i nagrywać program telewizyjny na dysku twardym. Możliwy jest też równoczesny zapis dwóch programów. Zastosowany w magnetowidzie dysk twardy o pojemności 40GB pozwala na zarejestrowanie do 40 godzin obrazu. Cena urządzenia wyniesie około 90 tys. jenów (ok. 690 USD), jego japońska premiera zaplanowana jest na 1 czerwca. Matsushita planuje sprzedaż na poziomie 3 tys. sztuk miesięcznie. Urządzenie prawdopodobnie nigdy nie będzie sprzedawane poza Japonią. Podobne urządzenia sprzedają już - oczywiście tylko w Japonii - firmy Toshiba oraz Victor (JVC).

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. nie tylko w japoni :)))))))) (autor: speed-brak rejestracji | data: 20/04/02 | godz.: 05:07)
    nawet juz sa sposoby aby zwiekszyc sobie HDD do 120GB. Ogolnie bardzo fajne uzadzenie i co najwazniejsze jakosc znacznie lepsza jak z tasmy:)))))))

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.