Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 8 lipca 2011 
    

Avira udostępnia Service Pack 2


Autor: DYD | źródło: Marken | 13:45
(2)
Avira udostępniła Service Pack 2 dla swoich aktualnych produktów zabezpieczających: Avira Antivir Personal, AntiVir Premium i AntiVir Premium Security Suite, Professional i Server. Usługa Avira z dodatkiem SP2 dostępna będzie jako aktualizacja dla darmowych i płatnych produktów. Avira SP2 dostarcza lepsze mechanizmy wykrywania rootkitów, ulepszone narzędzia czyszczące zainfekowane pliki. Ponadto dołączony został pasek wyszukiwania Ask.com, na szczęście instalacja paska jest opcjonalna.

W SP2 Aviry znajduje się również zaktualizowana lista niebezpiecznych stron ze szczegółowymi informacjami na ich temat. Użytkownik może dowiedzieć się jakiego typu zagrożenie stwarza strona i dlaczego została zablokowana. Pasek integruje się z Internet Explorerem i Firefoksem, ze względu na politykę firmy nie będzie dostępny dla Chrome. Na swoim forum wsparcia firma Avira umieściła również listę znanych błędów i sposoby ich obejścia.

Uaktualnienie jest dostarczane z każdą nowo kupioną wersją produktów firmy Avira, a obecni użytkownicy w Niemczech i Stanach Zjednoczonych już ją otrzymali za pośrednictwem mechanizmu aktualizacji. Użytkownicy w innych krajach otrzymają aktualizację na początku sierpnia.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. ... (autor: trepcia | data: 8/07/11 | godz.: 14:51)
    Z darmowych antywirusów Avira jest godna polecenia. Jeden z najlepszych tego typów programów.

  2. @ trepcia (autor: Borat | data: 9/07/11 | godz.: 18:34)
    Jednak w porównaniu z najlepszymi programami komercyjnymi jest zdecydowanie mniej skuteczny.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.