Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Poniedziałek 11 lipca 2011 
    

Clickfree C6, czyli HDD do automatycznego backup’u


Autor: Wedelek | źródło: Tech Connect | 16:14
Clickfree zaprezentował dziś swoją nową rodzinę „inteligentnych” dysków twardych, które same w określonych odstępach czasu wykonują kopie zapasowe danych zgromadzonych na dysku komputera. Zabezpieczone w ten sposób dane są przechowywane w postaci obrazów poszczególnych dysków i mogą obejmować nie tylko pliki utworzone w programach, ale również całe programy, a nawet pliki systemowe. Odzyskiwanie danych z utworzonych kopii może przebiegać w sposób selektywny, czyli użytkownik sam określa która część danych go interesuje i tylko ją przywraca.

Nowe dyski łączą się z komputerem za pośrednictwem interfejsu USB i zostały podzielone przez producenta na dwie serie. Pierwsza obejmuje dyski przenośne przeznaczone do ciągłego przenoszenia, a w jej skład wchodzą modele o pojemności 500GB ($140) i 1TB ($180), natomiast druga, przeznaczona dla komputerów desktop obejmuje wersje 1TB ($150) i 2TB ($180). 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.